פעילות street food של משק צוריאל במסעדות

falafel maafe mana glida hamborger
רקע לפעילות: משק צוריאל הינו מותג גלילי, המייצר מגוון רחב של גבינות המאפיינות את ניחוחות האזור. ידוע כי הקולינריה הגלילית מתאפיינת בטעם ייחודי ואהוב שמקורו בחומרי גלם איכותיים. לאחרונה השיק המותג תפריט ייחודי של מנות רחוב גליליות המתבססות על מבחר הגבינות של משק צוריאל.
טרנד ה-STREET FOOD (אוכל הרחוב) הינו אחד הבולטים המתחוללים כיום בארץ ובעולם, והפך לחלק בלתי נפרד מהתרבות הקולינרית המקומית.
הטרנד נכנס גם לתוך מסעדות, שמאמצות אלמנטים של אוכל רחוב ומכניסות אותם לתוך התפריט, ובצורה זו מטשטשים הגבולות בין גבוה לנמוך, ומשלבים בין אוכל רחוב אותנטי עממי לגורמה.
הפעילות המנצחת שלנו: המחלקה הקולינרית שלנו פיתחה מנות street food גליליות, עם מגוון מוצרי משק צוריאל. המסעדות מרכיבות תפריט ייחודי הכולל 3 מנות, ומאפשר לסועדים לטעום מנות חדשניות המשלבות טעמים בהשראת הגליל.
בין המנות: מיני בורגר גבינות, בורקס תרד ובולגרית, פלאפל מוצרלה בפיתה, ירקות בטמפורה עם רוטב קארי וגבינה בולגרית , טאקוס גבינות במילוי סלט כרוב, סלסה צ'יפולטה וגבינה בולגרית.
איך קודמה הפעילות: הפעילות קודמה באמצעות אמצעי נראות ביניהם תפריטים מיוחדים, גלויות, פוסטרים, רולאפים וכלי הגשה מתאימים וממותגים לבתי העסק בהתאם לבחירת המנות. בנוסף, הפעילות נתמכה במודעות שפורסמו בעיתונות מקצועית.
תרומת הפעילות לעסק: התפריט הגלילי מחזק את התדמית הקולינרית והחדשנית של המסעדות, שאימצו אליהן את טרנד ה- street food המזוהה עם שפים ומסעדות רבות.
המסעדות מיצבו עצמן כמי שעושות שימוש בחומרי גלם איכותיים באמצעות שילוב הגבינות של משק צוריאל, והחדשנות באה לידי ביטוי גם בצורות ההגשה האופייניות לאוכל הרחוב. כמו כן הפעילות יוצרת טראפיק בסניפי הרשת ומגדילה את צריכת המנות.
רוצים לקחת חלק בפעילות? צרו קשר – http://taraprofessional.co.il/contac


תפריט ראשי
תפריט ראשי
© כל הזכויות שמורות לטרה         Design: Levin Design     Developed: Team-AT