קפה הפוך על בסיס חלב עזים של משק צוריאל

Joe3 Joe1 Joe2

הרקע לפעילות: חלב עיזים ומוצריו הם מזונות בעלי איכות תזונתית גבוהה. בשנים האחרונות, כחלק מהמגמה העולמית לעבור למזון טבעי, בריא, בעל ערך תזונתי רב, חל גידול בצריכת חלב עיזים והביקוש לו בקרב האוכלוסיה הכללית גדל והולך.

הפעילות המנצחת שלנו: בשיתוף עם רשת קפה ג'ו, לקוחות שנכנסו לאחד מסניפי הרשת יכלו ליהנות מכוס קפה הפוך על בסיס חלב עיזים מהה-עולה של משק צוריאל, בעל ערכים תזונתיים חיוביים (קל לעיכול ועשיר באופן טבעי בוויטמינים ובסידן).

איך קודמה הפעילות: קופוני מתנה לקפה הפוך על בסיס חלב עיזים ברשת קפה ג'ו הוטבעו על אריזות קרטון חלב העיזים של משק צוריאל. המהלך לווה גם באלמנטים שיווקיים בנקודות המכירה, בפרסום נרחב בעיתונות, ברשתות החברתיות ובבלוגים, תוך הדגשת הערכים החיוביים של חלב עיזים.

תרומת הפעילות לעסק: חדשנות בעולמות הקפה – לראשונה, רשת בתי קפה יוצאת עם קפה ייחודי על בסיס חלב עיזים מעולה ומתקשרת את המהלך. הדבר יוצר חדשנות אמיתית ללקוחות הרשת ונותן להם מענה בריא וטעים. כמו כן, הרשת נהנתה מיחסי ציבור רבים ומהגדלת הטראפיק בנקודות המכירה.

תוצאות הפעילות: הפעילות יצרה חשיפה ומודעות בקרב הקהל הרחב לצריכת קפה הפוך על בסיס חלב עיזים. הנתונים מצביעים על אלפי הורדות של קופונים. הרשת דיווחה על עניין רב שהמהלך יצר בקרב לקוחותיה ועל עלייה בצריכת קפה הפוך על בסיס חלב עיזים ברשת.


תפריט ראשי
תפריט ראשי
© כל הזכויות שמורות לטרה         Design: Levin Design     Developed: Team-AT