פעילות שייקים על בסיס יוגורט Muller

Mandarin1 Mandarin2 Mandarin3 Mandarin4 Mandarin5

הרקע לפעילות: יוגורט מולר הינו יוגורט מעולה בעל מרקם קרמי, שנתפש בקרב הצרכנים כבינלאומי, איכותי וטעים וזוכה לציונים גבוהים בכל מבחני הטעימה. כמו כן, הוא זוכה מדי שנה בסופרברנדס הישראלי. בקיץ עולה באופן משמעותי צריכת השייקים מחוץ לבית ולכן החלטנו לתת פתרון מרענן ומיוחד: הפעם, לא שייק על בסיס מים או חלב, אלא על בסיס יוגורט מולר!

הפעילות המנצחת שלנו: בשיתוף עם המחלקה הקולינרית של החברה המרכזית, תחת הסיסמה "מתחשייק לכם שייק מהטבע?", בנינו תפריט שייקים מרענן לקיץ המבוסס על היוגורט המעולה של מולר. יצרנו שייקים מעניינים ובריאים על בסיס פירות ויוגורט (במקום על בסיס מים או חלב) והענקנו להם שמות קלילים ואטרקטיביים. את הפעילות עשינו עם מבחר מסעדות ובתי קפה ברחבי הארץ כגון רשת בתי הקפה הצפונית מנדרין ורשת לה גופרה.

איך קודמה הפעילות: הפעילות לוותה בתמיכה שיווקית רחבה באמצעי המדיה השונים, באמצעי נראות בנקודות המכירה ובמבצע מכר אטרקטיבי ללקוח הסופי בזמן עליית הקמפיין.

תרומת הפעילות לעסק: חדשנות קולינרית המעניקה ערך מוסף אמיתי לסועדים, טראפיק לבתי הקפה, יחסי ציבור, רענון תפריט, חיבור למותג איכותי שמעצים את בית הקפה ומציגו כמי שמשקיע בלקוחותיו.

תוצאות הפעילות: מכירת השייקים בסניפים גדלה בכ-30%, המסעדות דיווח על לקוחות חוזרים ועל שביעות רצון גבוהה. לאור הצלחת הפעילות החליטו כמה מהמקומות לשחזר אותה ולצאת איתה בשנית.


תפריט ראשי
תפריט ראשי
© כל הזכויות שמורות לטרה         Design: Levin Design     Developed: Team-AT