מעגל הפיצריות "נעם" של טרה

Pizza1 Pizza2 Pizza3 Pizza4 Pizza5 Pizza6 Pizza7 Pizza8

הרקע לפעילות: נעם של טרה, גבינה צהובה ללא חומרים משמרים, הושקה לשוק הצרכני ביולי 2013. קמפיין ההשקה המוצלח הסביר לצרכן מדוע לא כדאי לו לרכוש גבינות עם חומרים משמרים כשיש היום בשוק מגוון גדול של גבינות ללא חומרים משמרים. הקהל הצביע בידיים והכריע כי נעם של טרה ללא חומרים משמרים היא האלטרנטיבה הטובה לילד שלך.

לנוכח הצלחת הקמפיין והמודעות ההולכת וגדלה לגבינה צהובה ללא חומרים משמרים, פנינו לעולם הפיצות, שבו הגבינה הצהובה מהווה מרכיב משמעותי במנה – הן כחומר גלם והן בפוד קוסט (הגבינה הצהובה מהווה 35% מעלות המנה ולכן פיצריות רבות משתמשות בתחליפי גבינה זולים). גילינו, שלפיצריות שכונתיות קטנות שמשתמשות בגבינה איכותית קשה לתקשר עובדה זו החוצה מסיבות תקציביות – ופה נכנסנו לתמונה.

הפעילות המנצחת שלנו: יצרנו מהפכה בשוק הפיצריות: לראשונה, כ-150 פיצריות ברחבי הארץ הציעו פיצה עם גבינה צהובה נעם של טרה ללא חומרים משמרים. מטרת המהלך הייתה לסייע לפיצריות ליצור בידול אמיתי ושובר שוויון אל מול התחרות ההולכת וגוברת בעזרת גבינה צהובה שהיא ללא חומרים משמרים.

איך קודמה הפעילות: לכל פיצרייה שהשתמשה בנעם של טרה סיפקנו אמצעי נראות ממותגים רבים ("גם אני בחרתי בגבינה צהובה של טרה!") כגון דיספנסר מפיות, שולחנות לפיצה, מדבקות, מגנטים, שלטים, חולצות ותעודה לעסק; אלו נועדו לתקשר את העובדה שהפיצרייה משתמשת בגבינה צהובה איכותית ולא בתחליפי גבינה, דבר המהווה אלטרנטיבה טובה ובריאה לילד.

בנוסף, כל לקוח שקנה פיצה עם נעם של טרה קיבל שובר לקניית גבינה צהובה בסופר בהטבה משמעותית. המהלך פורסם במיני סייט מיוחד, במודעות פרסונליות בעיתונות, במדיה הדיגיטלית ובסלולר, כך שניתן היה לאתר איפה יש פיצרייה שמשתמשת בגבינה צהובה ללא חומרים משמרים ברחבי הארץ.

תרומת הפעילות לעסק: המהלך אפשר לפיצרייה לתקשר ללקוחותיה שהיא משתמשת בחומר גלם איכותי ולהיות מזוהה עם חומרי גלם איכותיים. הלקוח נהנה מחשיפה, מיחסי ציבור, מתמיכה באביזרי נראות, מתנועה עירה של לקוחות בסניף ומלקוחות מרוצים.

תוצאות הפעילות: מיליוני אנשים נחשפו לפעילות השיווקית, הפיצריות דיווחו על עליה משמעותית במכר, נרשמו כניסות רבות למיניסייט וחיפושים של פיצרייה קרובה לבית – והחשוב מכל, צרכנים הביעו שביעות רצון מהטעם ומהאיכות.


תפריט ראשי
תפריט ראשי
© כל הזכויות שמורות לטרה         Design: Levin Design     Developed: Team-AT