טעימה מהגליל – מנות מיוחדות מהגליל במהדורה מוגבלת

Galil1 Galil2 Galil3 Galil4 Galil5 Galil7 Galil6

הרקע לפעילות: משק צוריאל הוא מותג גלילי במהותו: המפעל יושב בגליל, למרגלות הר תבור, ומייצר מגוון רחב של גבינות המאפיינות את ניחוחות האזור. ידוע, כי הקולינריה הגלילית מתאפיינת בטעם ייחודי ואהוב שמקורו בחומרי גלם איכותיים מהאזור.

הפעילות המנצחת שלנו: "טעימה מהגליל" הנו פרויקט הדגל של משק צוריאל, הנערך זה שלוש שנים ברציפות. במטרה להביא את טעמי הגליל לכל יושבי הארץ – מאילת ועד מטולה – פיתחנו שלוש מנות גליליות טעימות שהוגשו במשך חודש ב-150 מסעדות ובתי קפה ברחבי הארץ וכן ברשת מלונות פתאל; המהלך אפשר לצרכנים ליהנות ממנות גליליות, באווירה גלילית, מבלי להגיע לגליל.

איך קודמה הפעילות: המהלך לווה בקמפיין פרסום ויחסי ציבור רחב באמצעי המדיה השונים וברשתות החברתיות. כמו כן, ניתנו קופוני הטבות למנות במסעדות, שתוקשרו על גבי מוצרי משק צוריאל וכן בווייז ובפייסבוק. המסעדות עוצבו באווירה גלילית, הופקו תפריטים ייעודיים ואמצעי נראות מיוחדים; בזמן ההמתנה למנה ניתן היה לצפות בסרטוני הדרכה להכנתה. כמו כן, את המתכון אפשר היה להוריד למייל או לסמארט פון.

תרומת הפעילות לעסק: המסעדות הרוויחו חדשנות קולינרית וסיפקו חוויה שונה – הן בגיוון המנות והן בקישור למותג איכותי. הן נהנו מפרסום נרחב ומחשיפה.

תוצאות הפעילות: המסעדות דיווחו על עליה משמעותית במכירות בעקבות הפעילות. מיליוני לקוחות נחשפו לפעילות, אלפים הורידו את הקופונים (ושיעור גבוה מהם אף מימש אותם) והמונים הורידו את המתכונים שהוצגו במסעדות. בלוגרים קולינריים שיבחו והמליצו על הפעילות ולקוחות שבילו במסעדות העלו לרשת פוסטים מפרגנים על המנות.


תפריט ראשי
תפריט ראשי
© כל הזכויות שמורות לטרה         Design: Levin Design     Developed: Team-AT